piątek, 05 maj 2023 17:37

Miley Cyrus - Flowers

Miley Cyrus - Flowers Miley Cyrus - Flowers Fot: Youtube

Flowers to najnowsza piosenka Miley Cyrus, w której artystka wyraża miłość do siebie i odwagę, deklarując, że "potrafi kochać siebie lepiej, niż ty". Zgodnie z tematyką utworu i zainteresowaniem wokół amerykańskiej gwiazdy, rok 2023 zapowiada się jako rok Miley Cyrus.

 

Album "Endless Summer Vacation" jest dostępny na całym świecie od 10 marca 2023 roku, zarówno w wersji cyfrowej, jak i w sklepach stacjonarnych w różnych konfiguracjach fizycznych. Artystka zapowiadała płytę za pomocą wielu wizualnych materiałów, a całą stroną kreatywną zajmowała się osobiście.

Według fanów, tekst Flowers nawiązuje do zakończonego związku artystki z Liamem Hemsworthem. Singiel został wzbogacony o teledysk utrzymany w stylu modowym, którego pomysłodawczynią była Miley Cyrus, a reżyserią zajmował się Jacob Bixenman. Kreatywny dyrektor Stephen Galloway odpowiedzialny był za ogólną koncepcję teledysku.

Materiał na album "Endless Summer Vacation" został nagrany w Los Angeles, a według Miley Cyrus, jest to swoisty list miłosny do miasta. Produkcją albumu zajęli się Kid Harpoon, Greg Kurstin, Mike WiLL Made-It i Tyler Johnson.

Więcej w tej kategorii: « Ice Cube - It Was A Good Day