Technologia nieustannie się rozwija, a gry zyskują nowy wymiar. Mimo to nawet po upływie lat niektóre tytuły wypuszczone na PlayStation 4 urzekają fotorealistyczną grafiką i nie pozostają w tyle. Jakie gry na PS4 potrafią zrobić największe wrażenie na graczu?

Na rynku dostępnych jest wiele rozmaitych gier RPG, a wskazanie najlepszych tytułów jest wyjątkowo trudne. Wszystko przez ich różnorodność oraz preferencje graczy. Mimo to poniżej znalazła się lista wyjątkowych produkcji, które zapewniają genialny klimat i wielogodzinną roz(g)rywkę.

"Mistrz miecza" w Age of Empires II  jest to najsilniejsza jednostka piechoty (oprócz jednostek unikalnych niektórych cywilizacji), jest tani i szybko tworzony. 


Rodzice, którzy powtarzali Ci, że gry niczego Ci nie dają, mogli nie mieć racji. W sieciowych tytułach możemy spotkać prawdziwych przyjaciół, którzy będą dla nas dostępni, nawet jeśli będą mieszkać na drugim końcu świata oraz drugą połówkę. Wszystko, czego potrzebujemy, to cierpliwość, opanowanie i nie najgorsza znajomość języka angielskiego, żeby podczas grania w gry poznać kogoś naprawdę wartościowego.

Strona 1 z 4