Fortnite to jedna z najpopularniejszych gier online na świecie. Gra została stworzona przez firmę Epic Games i została wydana w 2017 roku. Gra jest dostępna na wiele platform, w tym na PC, konsolach i urządzeniach mobilnych. W ciągu kilku lat od premiery Fortnite stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych tytułów na rynku gier online.

Od premiery trzeciej części kultowego już Wiedźmina, minęło już ponad 7 lat, a Geralt z Rivii nic się nie zestarzał. Gra wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko w polsce, ale i na całym świecie. Grają w niego Barack Obama, Henry Cavill ale też Paweł Marchewka.

Technologia nieustannie się rozwija, a gry zyskują nowy wymiar. Mimo to nawet po upływie lat niektóre tytuły wypuszczone na PlayStation 4 urzekają fotorealistyczną grafiką i nie pozostają w tyle. Jakie gry na PS4 potrafią zrobić największe wrażenie na graczu?

Na rynku dostępnych jest wiele rozmaitych gier RPG, a wskazanie najlepszych tytułów jest wyjątkowo trudne. Wszystko przez ich różnorodność oraz preferencje graczy. Mimo to poniżej znalazła się lista wyjątkowych produkcji, które zapewniają genialny klimat i wielogodzinną roz(g)rywkę.

Strona 1 z 4