W świecie gier online, niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem czy doświadczonym graczem, prawdopodobnie słyszałeś o Elo rating. Jest to system oceny umiejętności graczy, który odgrywa kluczową rolę w określaniu poziomu rozgrywki. W tym artykule odkryjemy tajniki Elo ratingu w grach online na przykładzie Counter-Strike 2.

środa, 04 październik 2023 16:45

Assassin's Creed Mirage - recenzja

Po kilku odsłonach "Assassin's Creed", które zdumiewały rozmiarami, Ubisoft postanowił przypomnieć sobie o tym, czym była seria na samym początku. Czy "Mirage" to udany powrót do korzeni?

Fortnite to jedna z najpopularniejszych gier online na świecie. Gra została stworzona przez firmę Epic Games i została wydana w 2017 roku. Gra jest dostępna na wiele platform, w tym na PC, konsolach i urządzeniach mobilnych. W ciągu kilku lat od premiery Fortnite stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych tytułów na rynku gier online.

Od premiery trzeciej części kultowego już Wiedźmina, minęło już ponad 7 lat, a Geralt z Rivii nic się nie zestarzał. Gra wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko w polsce, ale i na całym świecie. Grają w niego Barack Obama, Henry Cavill ale też Paweł Marchewka.

Strona 1 z 5