Do szkół wracają nie tylko polskie, ale i ukraińskie dzieci, które doświadczą nowego etapu integracji. O tym, jakie będą ich potrzeby i jak je wspierać rozmawiamy z Iryną Miłkowską z Grupy VIPoL oraz Fundacji VIPoL Wspieramy Razem

Współczesny świat stawia przed nami wiele wyzwań, a jednym z nich jest konieczność posługiwania się językiem obcym. Język angielski, będący jednym z najczęściej używanych języków na świecie, stał się nieodłącznym elementem edukacji, kariery zawodowej i życia codziennego. W związku z tym pojawia się pytanie: czy warto inwestować w kurs języka angielskiego w XXI wieku? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym artykule.

Czy kiedykolwiek miałeś pomysł jaką rolę innowacje odgrywają w dziedzinie edukacji? Dynamiczny i nieustannie zmieniający się świat, gdzie nowe pomysły i technologia ciągle rewolucjonizują wszelkie sfery naszego życia. W tym przypadku edukacja nie jest wyjątkiem. Innowacyjne rozwiązania w edukacji wprowadzają wiele nowych sposobów uczenia się, które pomagają rozwijać umiejętności i zdobywać nową wiedzę.

piątek, 21 lipiec 2023 14:57

Jak powstała szkoła?

Wszyscy od wieku 6 lat do 18 objęci są obowiązkiem szkoły. Niektórzy lubią do niej chodzić - a niektórzy nie. Jednak zastanawialiście się kiedyś jak powstała szkoła? Odpowiedź znajduję się w tym artykule.

Strona 1 z 3