piątek, 06 styczeń 2023 18:10

Historia i atrakcje Białegostoku

Białystok jest największym miastem w północno-wschodniej Polsce i stolicą województwa podlaskiego. Położone w pobliżu granicy z Białorusią, Litwą i Rosją. Miasto bardzo zróżnicowane kulturowo, urodził się tu twórca uniwersalnego języka esperanto - Ludwik Zamenhof.

Południowa część Dolnego Śląska to istny raj dla miłośników pięknych krajobrazów i nie tylko. Znajdziemy tu piękne, wiekowe zabytki, niezwykłe miejsca i niepowtarzalny klimat. Nie jest więc niczym dziwnym, że coraz większa ilość osób wybiera to miejsce szukając wypoczynku. Jednym z miejsc oferujących szeroką ofertę wypoczynkową jest ośrodek “4 żywioły” w Starej Morawie. W tym miejscu możemy spędzić weekend w górskim otoczeniu, wypoczywając w komfortowych jurtach na wynajem. Jak wygląda urlop w jurcie?

środa, 28 grudzień 2022 12:57

Jaki internet w podróż za granicę?

Wyjazd za granicę na wakacje to nie lada wydarzenia. W szczególności, jeżeli ktoś samodzielnie dba o każdy element, bez udziału biura podróży. Do podróży poza granice kraju należy się odpowiednio przygotować, dbając o każdy element. Dzięki temu samodzielnie zorganizowana, wymarzona podróż to gwarancja sukcesu. na jaki internet się zdecydować? Mobilny router, czy może roaming od operatora?

W pracy termin goni termin. W domu trzeba jeszcze znaleźć czas na sprzątanie i gotowanie? Nie masz już czasu niemalże na nic i nie pamiętasz, kiedy zrobiłeś coś dla siebie? To oznacza tylko jedno. Czas nieco zwolnić i spędzić czas tylko we dwoje.

Strona 1 z 4