sobota, 24 kwiecień 2021 10:50

Moja ulubiona gra - Pokemon. Łapię je wszystkie!

Lubię grać w Pokemony - prezentacja Lubię grać w Pokemony - prezentacja

Cześć to po raz 100 ja:). Dzisiaj opowiem wam o jednej z moich ulubionych gier. Gra ta nazywa się pokemon go. Jest to gra pokemon, tyle że na telefon a, żeby złapać więcej pokemonów trzeba chodzić.Tak, żeby łapać więcej stworków trzeba po prostu chodzić.

Dlatego tak bardzo lubię tą gre zwykłe wyjście do sklepu może stać twoim najlepszym dniem w karierze pokemon!!!Więc przejdźmy do rzeczy pokemon go to gra do łapania pokemonów (to już wiecie) i teraz opowiem wam o początku.Na początku możesz złapać jednego z następujących pokemonów:bulbasaur, sqiurtle, charmander.W grze obecnie jest 6 generacji a każda generacja to ponad 100 pokemonów!!!Więc ich razem w pokemon go jest ponad 600!!!!!!!!!!!!!!!!!!A każda generacja jest inna. Na przykład alola ten region wygląda jak Hawaje!A poza tym niektóre pokemony z kanto przeprowadziły się do aloli.A przez ciepłe warunki pogodowe te pokemony, które się przeprowadziły wyglądają inaczej!!!A teraz wróćmy do grania.po wybraniu jednego z pokemonów możemy zacząć grać.Pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy to na pewno niebieski pokeball. Ten pokeball nazywa się pokestop.Pokestop to miejsce, w którym po kliknięciu i zakręceniu możemy dostać różne itemy. Najczęstsze trafienia kilku itemów to: greatball, pokeball i potion. A teraz opowiem wam o wabikach, które się instaluję do pokestopów i trwają 30 minut.Cześć to po raz 100 ja:). Dzisiaj opowiem wam o jednej z moich ulubionych gier. Gra ta nazywa się pokemon go. Jest to gra pokemon, tyle że na telefon a, żeby złapać więcej pokemonów trzeba chodzić.Tak, żeby łapać więcej stworków trzeba po prostu chodzić.Dlatego tak bardzo lubię tą gre zwykłe wyjście do sklepu może stać twoim najlepszym dniem w karierze pokemon!!!Więc przejdźmy do rzeczy pokemon go to gra do łapania pokemonów (to już wiecie) i teraz opowiem wam o początku.Na początku możesz złapać jednego z następujących pokemonów:bulbasaur, sqiurtle, charmander.W grze obecnie jest 6 generacji a każda generacja to ponad 100 pokemonów!!!Więc ich razem w pokemon go jest ponad 600!!!!!!!!!!!!!!!!!!A każda generacja jest inna. Na przykład alola ten region wygląda jak Hawaje!A poza tym niektóre pokemony z kanto przeprowadziły się do aloli.A przez ciepłe warunki pogodowe te pokemony, które się przeprowadziły wyglądają inaczej!!!A teraz wróćmy do grania.po wybraniu jednego z pokemonów możemy zacząć grać.Pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy to na pewno niebieski pokeball. Ten pokeball nazywa się pokestop.Pokestop to miejsce, w którym po kliknięciu i zakręceniu możemy dostać różne itemy. Najczęstsze trafienia kilku itemów to: greatball, pokeball i potion. A teraz opowiem wam o wabikach, które się instaluję do pokestopów i trwają 30 minut.


Lure module - zwykły wabik, który wabi pokemony z okolicy różnego typu.
glacian lure module - wabi pokemony wyłącznie typu stalowego z okolicy.
mossy lure module - Wabi pokemony typu trawiastego


Teraz powiem o wyboru frakcji po osiągnięciu poziomu piątego. Ogólnie są trzy frakcje: Team mystic, Team instinct, i Team valor, do którego należę. Są także sale trenerskie o nazwie gym.Gym to jak już mówiłem sala trenerska, do której możesz dać jednego ze swoich pokemonów. Choć nie zawsze to możliwe czasem jak na przykład należysz do team valor a gym jest np. team mystic do jedyne co możesz zrobić to pokonać wszystkie pokemony (aż ich cp zejdzie do 0) i dać tam swojego pokemona. A jeżeli mówimy o cp to to jest taki jakby level pokemona. Jak twój pokemon ma 1000 cp to znaczy że ma 10 level. Jeżeli ma 1100 cp to znaczy, że jest na 11 poziomie. I tak dalej i tak dalej. A na koniec opowiem wam o pewnej rzeczy pod nazwą raid. Raid to coś w rodzaju walki z pokemonem, tyle że raid boss ma o wiele większe cp niż powinien mieć. Po pokonaniu raid bossa pokemon staje się normalny i możemy go złapać. Na dzisiaj już kończymy paaa.