wtorek, 23 luty 2021 09:17

Przedstawiam five nights at freddy's special delieviery. Zobacz film

Przedstawiam five nights at freddy's special delieviery Przedstawiam five nights at freddy's special delieviery

Cześć to znowu ja dzisiaj chciałbym powiedzieć o pewnej grze o nazwie five nights at freddy's special delievery. To darmowa gra na telefon, w której mamy zadanie pokonać animatroniczne zwierzęta. Sam posiadam tę grę i bardzo mi się podoba. Na początku gry dostajemy tylko nie zwierzę, ale robota o nazwie bare endo dopiero po jakimś czasie jak pokonamy animatronikimoże nam wyskoczyć plush suit.

O co chodzi z CPU?

Plush suit to można powiedzieć, że ubranie dla bare endo, które da mu wygląd, ale to nie wszystko grze mamy także CPU. Dzięki CPU animatroniki mogą się inaczejzachowywać na przykład mamy plush suit chiki, ale jak damy jej CPU fox'yego to będzie się zachowywać jak foxy i będzie miała glos jak foxy. To jeszcze nie koniec w grze także mamy partsdzięki którym możemy naprawiać zepsute animatrony.Parts można zdobyć za pomocą salvage.Salvage to wysyłanie animatronow na zbieranie parts. Jedyny minus w salwage jest to że po powrocie animatroniki się psują. A teraz z kolei opowiem o czarnym płynie zwanym remnant.Remnant służy do dawania animatronom przez to zwiększy się poziom agresywności animatronika do innych graczy.

Animatroniki atakują

Ale nie musicie sie martwić ze zaatakuje was własny animatronik. W grze można mieć także przyjaciol, ale to już jest trudna sprawa.trzeba dostac friend code przyjaciela to juz musi ciwyslac lub powiedzieć. Ja w grze mam trzech przyjaciół których pozdrawiam. W grze są także mody. Mody służą do dawania animatronika przez to mogą być na przykład szybsze jeszcze bardziejagresywne. A teraz opowiem wam o moim koncie w five nights at freddy's special delievery.

Ja posiadam następujące plush suity:

  • chica,
  • bonnie,
  • baloon boy 
  • bare endo

a oto moje CPU:

  • foxy,
  • freddy,
  • bare endo,
  • baloon boy
  • a modów istnieje tyle ze nawet nie znam ich nazw.

A na koniec opowiem wam o formach ataku

1.biegnace oczyNa ten atak nie trzeba nic robic. Ten atak jest najbardziej bezpieczny.

2.biegnący animatronikjeżeli zobaczysz ze animatronik biegnie w twoja strone szybko poraz go pradem znim bedzie za pozno...

3.wyskakujący animatronikjeśli animatronik wyskoczy niespodziewanym w momencie szybko się odwróć jeśli nie chcesz dostać jumpscare.


Jak na dzisiaj to koniec odwiećcie mój kanał na YouTube mino brothers, bo może się tam pojawić odcinek z special delievery pa.