piątek, 15 lipiec 2022 10:02

Na czym polega proces tłoczenia soków?

Soki tłoczone Soki tłoczone fot:pixabay

W upalny letni dzień sięgnij po szklankę wyjątkowego napoju. Sprawdź, jakie pyszności oferuje sklep internetowy Magdy Gessler! Dowiedz się także, na czym polega proces tłoczenia soków!

 

Sok tłoczony, czyli jaki?

Soki owocowe to potężna dawka witamin i mikroelementów dla Twojego organizmu. Regularne picie świeżych soków przyczynia się do prawidłowego nawodnienia organizmu. Jest to szczególnie istotne latem, gdy przy wysokich temperaturach zapotrzebowanie ludzkiego organizmu na wysokiej jakości płyny znacznie wzrasta.

Soki tłoczone to doskonała alternatywa dla wody mineralnej. Naturalny napój nie zawiera żadnych konserwantów ani innych substancji chemicznych, które mogłyby być szkodliwe dla Twojego zdrowia. To 100% natury zamknięte w niewielkiej szklanej buteleczce, po którą możesz sięgnąć zawsze, gdy tylko poczujesz pragnienie.

Jak powstaje sok tłoczony?

Sok tłoczony na zimno już na pierwszy rzut oka odróżnić od soku, który powstał na bazie koncentratu. Ten drugi jest przeważnie klarowny i bardzo rzadki. Dodatkowo, na etykiecie znajdziesz wiele informacji na temat substancji chemicznych użytych w procesie produkcyjnym.

Jeśli zależy Ci na naturalnych, zdrowych produktach, to sięgnij po sok tłoczony. Powstaje on w tłoczni z rozdrobnionych owoców pierwszego gatunku. Do produkcji takich soków wybierane są tylko pełnowartościowe owoce.

Do buteleczek rozlewany jest charakterystyczny mętny sok. Owoce są miażdżone przy pomocy specjalnej prasy w tłoczni, następnie przy pomocy sitka usuwa się pestki. Tak przygotowany sok podlega pasteryzacji.

Spróbuj pysznych soków tłoczonych na zimno bogatych w substancje odżywcze. Wybierz produkt naturalny – zadbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich. Ciesz się pełnią smaku!

Najlepsze soki – tylko od Magdy Gessler!

Szukasz miejsca, w którym kupisz naturalne soki? Chcesz sprawnie zrobić zakupy przez internet? Zależy Ci na tym, aby przesyłka błyskawicznie dotarła pod Twoje drzwi? Koniecznie odwiedź Delikatesy u Fukiera!

W sklepie internetowym znajdziesz tłoczone soki w różnych smakach. Możesz zamówić m.in.:

- sok jabłkowy,

- sok jabłko-gruszka,

- sok jabłko-rabarbar,

- sok jabłko-malina,

- sok jabłko-sycylijska pomarańcza-mięta.

Wszystkie oski sprzedawane są w szklanych buteleczkach o pojemności 300 ml – idealnie gaszą pragnienie nawet w najbardziej upalny dzień. Dostarczają także wielu witamin! Wybierz smak, który pochodzi prosto z natury!