piątek, 24 czerwiec 2022 17:26

Autoryzowany serwis samochodów/pojazdów dostawczych

autoryzowany serwis samochodów/pojazdów dostawczych autoryzowany serwis samochodów/pojazdów dostawczych pixabay

Autoryzowany serwis samochodów/pojazdów dostawczych jest miejscem, na które zasługuje każda, dobrze prosperująca i profesjonalna firma przewozowa.

Dzięki niemu każdy samochód może zostać naprawiony w błyskawiczny sposób. W przeciwnym wypadku musiałby stać na bazie i czekać na mechanika, a jak wiemy w branży TSL kiedy samochód stoi to na siebie nie zarabia. Dlatego dobry, autoryzowany serwis samochodów/pojazdów dostawczych jest poszukiwany przez firmy przewozowe.

Grupa DBK – autoryzowany serwis samochodów/pojazdów dostawczych

Grupa DBK została okrzyknięta jako pewny i autoryzowany serwis samochodów/pojazdów dostawczych, któremu warto zaufać. Jest tak nie bez przyczyny – bowiem Grupa DBK to potentat, który w branży przewozowej jest od bardzo długiego czasu. Grupa DBK przechodziła już chyba przez każdy możliwy sektor TSL przez co idealnie wie jak dostosować się do tego trudnego, nieprzewidywalnego rynku. Nie jest łatwo świadczyć błyskawiczne usługi serwisowe samochodów dostawczych. W końcu nigdy nie wiadomo w jakim miejscu znajduje się kierowca potrzebujący pomocy. Dlatego Grupa DBK dostosowała do tego ilość swoich serwisów gwarantując, że gdzieś niedaleko klienta znajduje się pomoc.

Błyskawiczna i skuteczna obsługa to kolejna cecha, za którą autoryzowany serwis samochodów/pojazdów dostawczych DBK jest ceniony. Pracownicy DBK gwarantują, że każdy klient zostanie bardzo dobrze obsłużony i dostanie szybką pomoc. Często potrzebna jest laweta, a kierowca nie ma przecież w pobliżu własnego samochodu. Dlatego serwis DBK oferuje nawet miejsca noclegowe kierowcom – będą mogli oni spocząć przy serwisie oczekując na naprawę swojego pojazdu.

Przysłanie pojazdu pod same drzwi!

Możliwość funkcji o nazwie DoorToDBK jest bardzo wygodna i warto z niej skorzystać. Podczas dłuższych napraw po ich zakończeniu kierowca nie musi specjalnie jechać do serwisu i odbierać swój pojazd. Pracownicy serwisu zrobią to za niego! Dostarczą oni samochód dostawczy pod drzwi klienta!