sobota, 22 październik 2022 07:00

Romantyczny weekend we dwoje - bo właśnie na to zasługujecie

Szajna SPA Szajna SPA Zdjęcie dodane przez Andrea Piacquadio

W pracy termin goni termin. W domu trzeba jeszcze znaleźć czas na sprzątanie i gotowanie? Nie masz już czasu niemalże na nic i nie pamiętasz, kiedy zrobiłeś coś dla siebie? To oznacza tylko jedno. Czas nieco zwolnić i spędzić czas tylko we dwoje.

Zasługujecie na to po ciężkiej pracy i zafundujcie sobie odrobinę luksusu. Nie musicie ciągle spełniać oczekiwania każdego. Zadbajcie o siebie i sprawdźcie, co przygotowało dla was Szajna SPA.

Pokój, w którym odpoczniesz

Nie zawsze jest tak, że wyjeżdżając na wczasy, rzeczywiście odpoczywamy. Dlaczego? Jest wiele czynników, ale głównym z nich jest brak relaksu. W swojej ofercie posiadamy szereg pokojów, które z pewnością przypadną wam do gustu. Apartament z widokiem na las pozwoli poczuć się w odosobnieniu, z dala od miejskiego zgiełku, a powietrze w końcu nie będzie pachniało smogiem. Standardowy pokój natomiast pozwoli zaspokoić wszelkie potrzeby i będzie świetną bazą, podczas szeregu zabiegów SPA. Wybierzcie więc taki pokój, który bardziej pasuje do waszych oczekiwań i cieszcie się odpoczynkiem i relaksem, jaki dla was przygotowaliśmy.

To Ty wybierasz, jakie zabiegi chcesz!

Często w tego typu kurortach jest taki problem, że są już z góry ustalone zabiegi, na które musisz pójść lub je ominąć. U nas to Ty decydujesz, na jaki zabieg chcesz iść, dlatego masz wolną rękę i decydujesz się jedynie na to co Cię interesuje i co Ci się podoba. Sauna parowa, witalizujący zabieg ciała, malinowy zabieg detoksykująco-wyszczuplający i antycellulitowy czy kąpiel perełkowa. To jedynie część z zabiegów, które oferujemy, dlatego zapoznaj się z nasza ofertą i wybierz te, na które wybierzesz się podczas pobytu u nas.

Masaż – odrobina relaksu, długie efekty

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że większość masaży nie ma jedynie chwilowego skutku relaksu, jednak jest czymś więcej. Dzięki odpowiednim masażom nasze ciało poddawane jest naciskowi receptorów, które następnie odblokowują niektóre procesy w naszym ciele. Dlatego zaraz po masażu czuć lekkość, natomiast na drugi dzień jest jeszcze lepiej. Ciało zdaje się nieco inaczej reagować i jest po prostu lżejsze, dzięki czemu można śmiało stwierdzić, że zabieg był udany. W naszej ofercie znajduja się różne masaże, np.

  • Masaż całego ciała
  • Masaż limfatyczny
  • Masaż kręgosłupa
  • Masaż kamieniami
  • Refleksologia nóg
  • Masaż bańką chińską
  • Masaż bambusowymi pałeczkami

Jest to jedynie część usług, dlatego najlepiej zapoznać się ze wszystkimi.

Pozwólcie sobie na odrobinę odpoczynku i relaksu

Po długich godzinach pracy i później robieniu rzeczy w domu, zasługujecie na nieco odpoczynku, bez konieczności myślenia i martwienia się czymkolwiek. Po prostu cieszcie się chwilą i nie myślcie o tym, czy po powrocie będzie znów dużo pracy. Zafundujcie sobie romantyczny weekend we dwoje https://www.szajnarymanow.pl/weekend-we-dwoje. Podkarpacie jest do tego idealnym miejscem, a już szczególnie Szajna SPA. Cennik oraz wszystkie niezbędne informacje można sprawdzić na naszej stronie internetowej.